Kurumsal Yönetişim Zirvesi Başlıyor!


Yönetişim tanımının kavranması ve yaygınlaştırılması, Lokal ve ulusal ihtiyaçlara ışık tutacak yönetişim gereksinimlerinin tanımlanması, Kamu ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların yönetişim trendlerini takip etmesini sağlamak ve tecrübelerin paylaşılması için Kurumsal Yönetişim Derneği tarafından 17 Aralık 2019’da Ankara’da Kurumsal Yönetişim Zirvesi gerçekleştirilecektir. Bilişim Teknolojileri Derneği Başkanı Arafat Salih Aydıner, bu programda tecrübelerini ve birikimini paylaşacaktır. Zirve ile ilgili detaylı bilgiye ve kayıt işlemlerine https://zirve.kurumsalyonetisim.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Zirvede Sizi Ne Bekliyor?

“Gelişim İçin Yönetişim!”

FARKINDALIK

Dünyadaki yönetişim trendlerinin katılımcılara aktarılması,​ Kurumsal Yönetişim Derneği tarafından benimsenen ulusal mesleki standartlar ve uygulamaların, paydaşlar ile sektöre hizmet veren KOBİ’ler tarafından farkındalığının artırılması.

YÖNETİŞİM

Yönetişim tanımının kavranması ve yaygınlaştırılması, Lokal ve ulusal ihtiyaçlara ışık tutacak yönetişim gereksinimlerinin tanımlanması, Kamu ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların yönetişim trendlerini takip etmesini sağlamak ve tecrübelerin paylaşılması için platform yaratılması hedeflenmektedir.

ETKİLEŞİM

Kurumsal Yönetişim Derneği tanıtımının gerçekleştirilmesi ve Dernek faaliyetleri hakkında katılımcıların bilgilendirilmesi,​ Kamu kurum ve kuruluşları, STK’lar, KOBİ’ler ve sektördeki tüzel kişiler arası etkileşimi arttırarak işbirliğinin sağlanması hedeflenmektedir.
Zirve ile ilgili detaylı bilgiye ve kayıt işlemlerine https://zirve.kurumsalyonetisim.org/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Duyurular