Gelecek Yönetimi – Proje Yönetim Zirvesi İstanbul 2019


Proje Yönetimi sektörünün en önemli etkinliği olan PM Summit İstanbul bu yıl onuncu kez 11-12 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Mustafa Kemal Amfisinde gerçekleştirilecek.

GELECEK YÖNETİMİ teması ile düzenlenecek zirveye PMI Yönetim Kurulu Üyesi Galen TOWNSON, Prof. Dr. Acar BALTAŞ, Özkan KERE, Melek BAR ELMAS, Özlem VİDİN ENGİNDENİZ ve Murat LOSTAR gibi çok değerli konuşmacılar yer alacak. 

Bu yıl 2 salonda toplam 30’dan fazla oturum yapılacak, bunun yanı sıra farklı etkinliklerde düzenlenecek. Sektörün önde gelen temsilcileri ile Proje Yönetiminde Gelecek Yönetimi teması ile “Projelerde Yetenek Yönetimi, Geleceğin Proje Yönetim Ofisi ve Proje Yönetiminde İnsan Faktörü: Yeni nesillerle çalışma” gibi dünya trendi olan başlıklar işlenecek ve “Yapay zeka ve teknoloji alanlarındaki değişimler altında veri güvenliği nasıl sağlanacak?”, “Siber güvenlik, siber saldırılara karşı nasıl önlemler alınmalı?”, “ Geleceğin çalışan profili ve kurumlar hangi yönde gelişecek?” gibi sorulara yanıtlar aranmaya çalışılacaktır.

Duyurular