Blog Post Mobil Dönüşüm Paneli gerçekleşti.

Mobil Dönüşüm Paneli gerçekleşti.
Oca

25

2014

Mobil Dönüşüm Paneli gerçekleşti.

Bilişim Teknolojileri Derneği Mobil Teknolojiler Araştırma Merkezi’nin düzenlediği Mobil Dönüşüm Paneli, 25 Ocak 2014 Cumartesi günü saat 13.00’te İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin de desteği ile gerçekleştirilecek olan programın ilk oturumunda mobil teknolojilerin teknik boyutu ele alındı. Mobil teknolojiler ekosisteminin bugünü ve yarını,  mobil uygulama geliştirmede ülkemizin mevcut durumu ve geleceği ve başarılı mobil uygulama geliştirmenin sırları bu oturumda tartışılan başlıklardan bazılarını oluşturuyor.

Mobil teknolojilerin sosyal boyutunun analiz edildiği ikinci oturumda iste mobil teknolojiler ile sosyal medya ilişkisi, sosyal medya iletilerinin hukuki sorumlulukları ve mobil teknolojilerin yaygınlaşması ile birlikte gittikçe büyüyen bir sorun haline gelen teknoloji bağımlılığı konuları akademisyenler ve konunun uzmanları tarafından tartışıldı.

Etkinlikten Görüntüler

 
LayerSlider encountered a problem while it tried to show your slider.Please make sure that you've used the right shortcode or method to insert the slider, and check if the corresponding slider exists and it wasn't deleted previously.

Comments are closed.